ART / Lithographs / Color serigraphy 13857005
nr 1385 7005
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. 'Gröna grenar'. Signed, numbered 67/75, dated 1976, unframed. Subject: ca 71x50 cm. Sheet: ca 106x79 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 67/75, daterad 1976, oramat löst blad. Motivet: ca 71x50 cm. Bladets mått: ca 106x79 cm
800
SEK 1000
Monday Mars 22 2021
at 20:57:31
800 kr
800 kr
800 kr (Robot)
900 kr
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe